19 Кві
  • admin

Робоча зустріч у Красноградському районі

18 квітня 2018 року, разом із членами громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації, до складу якої входить голова ГО “Небайдужі”, відвідали Красноградський район Харківської області.

Красноградчина зустріла привітно.

Метою візиту стало спілкування з лідерами учнівського самоврядування району та педагогічними колективами, демонстрація документального фільму “Герої не вмирають”. Зустріч відбулась на базі Красноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.І. Копиленка.

Автор фільму Володимир Чистилін в короткій передмові до фільму розповідає: «Мета цього фільму – показати харківський Євромайдан і показати наших Героїв Небесної Сотні, трьох харків’ян – Влада Зубенка, Євгена Котляра, Юрія Паращука. Це історія про життя, про смерть, про віру, про жертовність, про кохання, про прагнення свободи. Нам хотілося показати живих людей. Не таких монументальних, забронзовілих, а такими якими вони були, яких ми знали. Це хроніка. Це інтерв’ю. Це фільм-нерв. Фільм-емоція».

Після показу фільму всі присутні поділились враженнями, щодо побаченого, обговорили проблемні питання району, можливі шляхи співпраці.

Долучайтесь!

 

admin

Leave a Reply