20 Кві
  • admin

Акція до Всесвітнього дня здоров’я

Члени громадської організації “Небайдужі” на чолі із головою Максимом Бєсєдіним відвідали підприємство “Конвектор” об’єднання громадян, на якому працюють люди із обмеженими можливостями.

Понад 1 мільярд людей мають якусь форму інвалідності, а це майже 15% населення світу. У людей з інвалідністю вища ймовірність бути безробітним і, загалом, заробляти менше, ніж не інваліди. Статистичні дані свідчать, що зайнятість серед чоловіків-інвалідів (35%) і жінок-інвалідів (20%) нижча, ніж серед людей без інвалідності (у чоловіків – 65%, у жінок – 30%). В Україні понад 2 мільйони 800 тисяч людей мають статус інваліда, з них 151 тисяча – діти. Це 6,1 відсотка до загальної кількості населення. І майже 80 відсотків інвалідів – це люди працездатного віку.

Щорічно 7 квітня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я. Для будь-якої людини найцінніше – це його здоров’я. Нічого не може зрівнятися з цим даром, що подарувала  природа. Проте стан нашого організму залежить не тільки від щедрот природи, а багато залежить від нас самих.

До вказаного свята подарували працюючим корисні подарунки. Побажали ніколи не здаватись, здоров’я, натхнення, успіхів у роботі!

Робимо добрі справи разом!

admin

Leave a Reply